تهران، خیابان فاطمی
۰۲۱-۸۸۳۹۴۶۲۹
تهران، خیابان فاطمی
۰۲۱-۸۸۳۹۴۶۲۹

بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده  تعداد کاربران تلفن همراه تا سال 2023 به بیش از 2.1 بیلیون افزایش پیدا میکند. علاوه بر این، آمار نشان می‌دهند که بین 80 الی 85 درصد از کاربران تلفن‌های هوشمند، از سیستم عامل اندروید استفاده می‌کنند . در این بین باکمی تامل می‌توان متوجه شد که چه موقعیت های بی‌نظیری برای کسب درآمد ارزی و دلاری از طریق سیستم عامل اندروید وجود دارد.
اگر تا کنون به نرم افزار گوگل پلی مراجعه کرده باشید، حتماً با حجم بسیار زیادی از برنامه ها مواجه شده‌اید. اما آیا به این فکر افتاده اید که شما از طریق همین برنامه‌ها می‌توانید درآمد دلاری داشته باشید؟  تا به امروز  این ایده به ذهن شما  به عنوان یک برنامه نویس و توسعه دهنده دارای تجربه کاری در این حوزه رسیده است که درآمد دلاری داشته باشین؟ بهتر است که شانس خود را برای افزایش درآمدتان از این طریق امتحان کنید.
در این دوره که با حضور یکی از مجرب ترین اساتید این حوزه ، استاد محمد حسین مسعودی مدیر سرمایه گذاری صد استارتاپ در سه جلسه از تاریخ 26 لغایت 30 تیر ماه 1401 برگزار خواهد شد که سعی در آشنایی شما عزیزان با این بازار پرسود خواهیم نمود، منتظرتان هستیم!