تهران، خیابان فاطمی
۰۲۱-۸۸۳۹۴۶۲۹
تهران، خیابان فاطمی
۰۲۱-۸۸۳۹۴۶۲۹

نشست مسئولین دوره‌ی تربیت مربی شتاب در تهران

مدیر مرکز نرم‌افزار سازمان فضای مجازی سراج گفت: دوره تربیت مربی شتاب در تهران جهت تربیت و آموزش برنامه‌نویسان و بازی‌سازان در حوزه‌ی انقلاب اسلامی با موضوع کودک و نوجوان تشکیل شده است.

 

مهدی عباسی مدیر مرکز نرم‌افزار سازمان فضای مجازی سراج در گفت‌وگو با شتاب درباره‌ی نشست مسئولین دوره‌ی تربیت مربی شتاب در تهران گفت: طرح ملی تربیت مربی شتاب (شبکه‌ی تولیدکنندگان اپ و بازی کودکان در کشور) توسط مرکز نرم‌افزار و بازی سراج در حال برگزاری است. این دوره جهت تربیت و آموزش برنامه‌نویسان و بازی‌سازان در حوزه‌ی انقلاب اسلامی با موضوع کودک و نوجوان تشکیل شده است.

وی اظهار داشت: اولین دوره از این نشست جهت تربیت مربیان بزرگسال در مرداد ماه 98 در شهر دماوند برگزار شد که طی آن 116 نفر در زمینه‎های برنامه‌نویسی و بازی‌سازی آموزش دیدند.

مدیر مرکز نرم‌افزار سازمان فضای مجازی سراج افزود: این افراد در استان‌های خود شروع به آموزش به سایر علاقه‌مندان می‌کنند. این دوره‌ها در مساجد، دانشگاه‌ها، مدارس و حوزه‌های علمیه برگزار می‌شود.

عباسی ادامه داد: در هر استان یک مسئول برای دوره‌ی شتاب منصوب شده است تا امور مربوط به این آموزش را سازماندهی کند.

وی در پایان بیان کرد: مسئولین شتاب از همه‌ی استان‌ها پس از دوره‌ی مرداد ماه در تهران گردهم آمدند تا به انتقال تجربیات بپردازند و مشکلات و نواقص امور را گزارش دهند. همچنین مسئولین استانی بخش نرم‌افزار و بازی سازمان سراج هم در این نشست حاضر هستند.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *